Nadeszła w końcu chwila żeby obczaić najnowszy łódzki skejtpark. Techramps to techramps ale kurde, coś tak nie nawilża mnie profil quatera ani rozmieszczenie. Może dla prosów jest w sam raz ;]

No nieważne, w każdym razie liczy się inicjatywa, że w coś takiego w ogóle powstało, bo nie od wczoraj wiemy że Łódź równie dobrze mogłaby się nazywać Stagnacja-City. Oby więcej takich wynalazków, tak żeby każdy miał coś takiego pod domem i mógł wyjść w każdej chwili i sobie popykać. Tyle że ja poproszę z jakąś przyjemną mini.

Należy wspomnieć że dzisiejsze śmiganie miało miejsce o strasznie okrutnie porannych godzinach i z ziomalami od Pawła, a co. Zawsze jest to jakaś fajna odmiana i nowy motyw zdjęciowy.

No i tak poza tym to kolejny blat wyruszył do krainy wiecznych łowów. Bywa i tak, po tylu latach czas się przyzwyczaić że nie należy się przyzwyczajać do blatów. I że nie należy wkładać tyle wysiłku w modyfikowanie ich bo zwyczajnie szkoda czasu. Szablony to dobry pomysł :)

A teraz deserek, standartowo z białą ramką na 10 pix.

Stylowy boardslide, że tak powiem bałem się powtórzyć ze wzgędu na deskę i miałem rację :D

Rureczka całkiem całkiem, w kwadrat i tak dalej :) na nowym blacie będą zapewnie próby.

I pierdykneła! Przy ollie na boxie, no sam sex. Zastanawiałem się jak pokazać tu ten szablon. No i że tak powiem teraz żałuję.

Rurka nawilżała dzisiaj każdego :D

Stylowo! Czyli Texas Ranger...

Teraz tylko nowy blacik i trzeba pociskać na bowlu :) szybko, szybko, szybko!

Pozdro 600
09.06.2009, 10:22 :: 85.89.184.56
Lisowe dziewczę
Biedny blacik :(
Uprzedź przed następną wyprawą na Chojny, mam tam parę kroków a fajnie jest popatrzeć na kogoś kto umie jeździć ;D
Pozdro :)